Veranda Box pergola a stínění zimní zahrady

Veranda Box je markýza s moderním designem, tichým chodem a skvělými užitnými vlastnostmi. Nachází uplatnění při stínění prosklených ploch zimních zahrad nebo pergol, ale je skvělá zejména jako flexibilní terasová markýza.

Největší předností markýzy Veranda Box je flexibilita umístění vodících profilů a přesah potahu přes půdorysnou plochu zimních zahrad, protože tak částečně chrání i svislé prosklené plochy. Umožňuje také větší variabilitu montáže na konstrukce zimních zahrad a pergol.

Se dvěma stojnými nohami vytvoří velmi funkční a estetické terasové krytí, které se přizpůsobí prostorovým možnostem teras. Tato markýza má vhodně vyřešené napnutí potahu a odtok vody, který je zabudován do vodících profilů.

Konstrukci markýzy tvoří hliníkové vodící profily, kazeta, válec s potahem, výpadový profil a montážní konzoly. Výpadový profil je veden v drážkách vodících profilů. Potah napínají patentované plynové písty umístěné ve vodících profilech, které umožňují maximální vypnutí potahu v každé poloze.

Barevné provedení: Standardní provedení konstrukce v barvě RAL 9010 bílá, RAL 1013 krémová, RAL 8014 sépiově hnědá a stříbrná.
Ovládání: Sjíždění a vytahování markýzy lze provádět pouze elektromotorem.
Potah: Speciální markýzová látka upravená metodou TEXgard Easy Clean (Nano-fluorokarbonová impregnace). Látka je voděodolná, stálobarevná, odolná proti plísním a rozměrově stálá.
Rozměry: Maximální rozměr markýzy je: šířka 6 000 mm x vyložení 4 000 mm nebo šířka 5 000 mm x vyložení 6 000 mm. Minimální rozměry markýzy jsou šířka 1 000 mm a vyložení 2 500 mm. Minimální sklon je 15o.

Možnosti za příplatek:
dálkově ovládané elektromotory
automatické řídící jednotky a ovladače
technické tkaniny s polyesterovými či skleněnými vlákny – do maximální plochy 9 m2