O nás

 

Firma Karásek® s.r.o. se již od roku 1995 zabývala interiéry, exteriéry a to jak v oblasti doplňků, tak i kompletního vybavení vašeho bytu či pokoje. Našimi aktuálními přednostmi jsou zasklívání pergol a teras, hliníkové pergoly a altány, zasklívání lodžií, hliníková zábradlí, která vydrží spousty let a dalšími produkty. Aktuálním trendem je bezrámové zasklení pergol a teras, které nabízíme v mnoha provedeních. Nabízíme také stínící techniku a v letní sezóně Vám zastíníme prostory markýzou nad Vaší terasu či pergolu. Nabízíme také značkové prémiové markýzy STOBAG. Také spolupracujeme se společností VELUX, která prodává stínící doplňky do střešních oken. Vyvinuli a zprovoznili jsme pro inv. ÚTAM AV ČR prototyp uzavření aerodynamického tunelu velkým výsuvným průzorem. Prohlédněte si kategorie produktů, kde najdete realizace projektů, kterých zde máme více než 600.

Historie firmy

2014 > Nové webové stránky, kde je kladen důraz na přehlednost a spolupráci s mobilními zařízeními všech druhů. Nyní si naše stránky prohlédnete spolehlivě jak na PC, tabletu tak také mobilu a možná i televizi.

2013 – Rozšíření sortimentu o bezrámové zasklívání pergol a teras. Nové možnosti zasklívání. Vývojová činnost R. Karáska. Vstup syna Viktora Karáska do společnosti. Zvýšení objemu zakázek a změna layoutu firmy.

2009-2011 – Expozice INDECO v Písku na Budějovické ulici.

2005-2008 – Expozice v OBI Č. Budějovice, tentokrát lukrativnější místo ve vestibulu.

2005 – Přestavba showroomu v areálu Řempo, nové vzorové skříně a uspořádání. Rozšíření prostor o novou sousední halu. Nyní 500 m2.

2004-2005 – Expozice v Supermarketu Terno ČB, prodej vestavěných skříní a bytových doplňků.

2002-2005 – Expozice vestavěných skříní v ulici Dvořákova u Lannovy třídy Č. Budějovice, velké prodejní prostory.

2001 – Stěhování do nových a také současných prostor areál Řempo, Nemanická 5 České Budějovice. Velká expozice vestavěných skříní a stínící techniky.

1999 – Stálá expozice v nově postaveném OBI Č. Budějovice pro prodej vestavěných skříní a bytových doplňků. Rozšíření sortimentu v oboru stínění - markýzy.

1997 – Založena firma Karásek s.r.o. kde jediným jednatelem je Rostislav Karásek. Rozšíření sortimentu o zasklívání lodžií. Vypracovali jsme se na lídra v našem kraji. Montážní dílna v areálu „Červený dvůr ČB“.

1995 – Stěhování do nových prostor na Výstaviště (pavilon B4) Č. Budějovic, kde jsme působili několik dalších let. Nově „prodej a montáž šatníků a skříní na míru, bytové doplňky“. Jsme nově autorizovaní zástupci INDECO CZ s.r.o. pro JČ.

START 1992 – Založení živnosti s bratrem Liborem Karáskem „Karásek interiery“, prodej a montáž horizontálních a vertikálních žaluzií po celých Českých Budějovicích. Klienti oceňovali rychlost a kvalitu dodávky. Tenkrát vše řízeno ze soukromého bytu R. Karáska.