Screen ZIP

Screen ZIP je venkovní vertikální markýza s unikátním systémem ZIP, který zajišťuje 100% napnutí látky ve vodících profilech v jakékoliv pozici a tak naprostou odolnost vůči větru.

Systém lze opatřit celou řadou stínících či zatemňujících látek. Na bocích látky je přivařen zip, který se pomocí plastového článku zasune do vodícího profilu. Systém ZIP také eliminuje zvuky, které může vítr způsobovat u jiných typů vertikálních markýz. Zároveň činí vertikální markýzy estetickými, protože veškerá uchycení jsou schována v uzavřených profilech.

Screen ZIP je k dostání s půlkulatou nebo hranatou kazetou.

Varianta 110 dosahuje maximálních rozměrů 4 m na šířku a 3 m vyložení při použití válce o průměru 63 nebo 70 mm. Rozměr kazety je 110 mm.

Varianta 130 je stabilnější konstrukce pro rozměry až 5 m na šířku při 5 m vyložení za použití válce o průměru 80 mm. Rozměr kazety je 130 mm.

Screeny Zip je opatřen technickou tkaninou Screen. Konstrukce a kazeta se standardně nabízí v barvách bílá (RAL 9010), krémová (RAL 9001), antracitová (RAL 7016) a hnědá (RAL 8019). Ostatní barvy škály RAL dodáme za příplatek 20% k ceně.